Malování v Raškovicích

11.03.2018

První společné malování mandal v Raškovicích

Před několika týdny jsem přijala nabídku otevřít novou skupinu společného malování mandal, a tak jsem se včera poprvé setkala se skupinkou deseti krásných Bytostí, které se rozhodly poznat více sebe sama a také vyzkoušet sílu a moc společného tvoření, poznání a sdílení. A tak, jako byla krásná a přicházejícím jarem vonící celá včerejší neděle, odvíjelo se i naše první, velmi silné a emotivní setkání. Ženy si sice nejdříve prošly nutným úvodem do celého mého projektu a jeho pojetí, následující, už samotná práce a tvoření se pak ale odvíjelo tak, jako bychom se vídaly už mnoho let.

Sami se prosím přátelé podívejte na výsledek našeho setkání a sami třeba i vyzkoušejte ve svém volném čase vystihnout téma „vnitřního klidu, vnitřního ticha“, které je vždy nezbytně nutné před počátkem čehokoliv, ve chvílích důležitých rozhodnutí, anebo pravého odpočinku a uvolnění se. Dokud každý z nás nenalezneme přímo v sobě to místo, kde jsme sami, v klidu a míru, jen stěží si poradíme v tomto uspěchaném, hlučném a chaotickém světě.

Děkuji všem ženám za projevenou důvěru, nejosobnější informace a nejniternější emoce a přeji všem krásné vnesení všeho nově objeveného do každodenního života. Jinak totiž vše pozbývá smyslu.

Jana Johanka

764 total views, 0 views today