Malování na Bílé

19.05.2018

Na základě pozvání slečny Katky jsem uspořádala v polovině měsíce května 2018 společné malování mandal pro ženy na jejím jógovém pobytu v Bílé. Třináct žen se poprvé zúčastnilo tohoto mého podniku a bylo to opravdu krásné a srdečné setkání. Samotné ženy se v takovémto seskupení pohybovaly teprve jen několik málo hodin a navzájem se prakticky neznaly, přesto však probíhalo naše společné tvoření ve velmi přátelské atmosféře. Hned na poprvé se ženy zhostily malování, a především společného výkladu opravdu odvážně, otevřeně a rozhodně nešetřily emocemi. Radost a smích, údiv, rozpačitost, logické úvahy, bolest a pláč, tyto, a spousty dalších projevů ženské povahy jsme si prožily v Jednotě, a navzájem diskutovaly nad naším momentálním rozpoložením v TADY a TEĎ.

Podívejte se sami přátelé na krásná díla, vystihující podstatu 13 žen a 14. mandalu vnímejte jako vypodobení celku, který byl jedním slovem úžasný.

Děkuji slečně Katce za pozvání a všem krásným ženám za účast a projevenou důvěru a zájem nahlédnout do nitra svého Srdce.

Jana Paseková

      

      

      

      

 

706 total views, 0 views today