Mám kouzelnou hůlku

19.01.2017

Představte si, že každá lidská bytost tu na Zemi má nějakou kouzelnou moc. Prostě se narodíte s kouzlem, které můžete používat celý život, úplně vždy a všude. To kouzlo je tak nevšední, že prostě do kouzel patří. Vládnete „magií“ v tom nejlepším slova smyslu a jedno je jisté. Slouží jen a jen dobré věci, obohacuje všechny kolem Vás, činí Vás šťastnou či šťastným a dotváří dokonalost celého Vesmíru. Ladí všednost denního života do barevností a krás, a tak přidává pozemské existenci skutečnou jedinečnost a naplnění.

Přitom každé kouzlo nemusí být nijak teatrální, a dokonce ani výsledné kouzlo nemusí být ihned zjevné. Přesto situace kolem kouzel je naplněná čímsi nepopsatelným, nejprve zklidňujícím, často i matoucím, posléze však radostným, až euforickým. Kouzelná atmosféra se jednoduše vyznačuje zázraky, které se dějí kolem Vás, jakmile to „své“ kouzlo použijete, anebo jím časem dokonce přímo i žijete. Ať chceme, či nechceme, jsme věčné děti a v tuto chvíli si velmi přeji, abyste se na kouzlo, které jste dostali do vínku zaměřili a nic více si nepřáli, než jej objevit a pojmenovat, pokud o něm doposud třeba ani netušíte.

xSxlmtLz2NYtO07N4WexY1y53pl-660x371

Není na tom nic složitého, jen se odvažte, dopřejte si času a zažijete zázrak, který Vás již nikdy neopustí. Stačí si jen představit, co se odehrává lidem kolem Vás, a Vám samotným také, pokud se kdekoliv objevíte. To, co mám teď na mysli je něco, co se ve Vaší přítomnosti prostě děje prakticky stále, přitom se o to nijak zvláště nestaráte. Prostě to kouzlo je ve Vás a tím „vládnete“, kam jen přijdete. A co více. S tím kouzlem Vás každý spojuje, pozná Vás podle něj a je to Vaše nejpřesnější, nejhlubší, nejoriginálnější a zároveň nejniternější identifikační projevení se. Přímo ze Srdce a často až z hloubi Vaší Duše. Kam se hrabou v této souvislosti Vaše znalosti, úroveň vzdělání, hmotné zajištění, společenské postavení. To vše se s kouzlem, které znázorňuje kousíček Boha v nás, nikdy nedalo a nedá rovnat.

avatar-1920x1080

Vaše kouzlo, obsahující Božskou lásku působí na každého, kdo na kouzla věří, kdo se jich neobává, a kdo jej přijme otevřeně, upřímně a s vděčností. Ani dnes nezažívají svá kouzla, a ani kouzla ostatních, zdaleka všechny Bytosti. O těch jsem se ale rozhodla ve svých úvahách jednou pro vždy přestat psát. Vy všichni mágové svého života, radujte se ze svého kouzla, které objevíte, a o kterém již určitě přinejmenším v průběhu dnešního čtení tušíte. Mějte úctu k daru, kterým jste obdarováni a učiňte svůj život kouzelným. Kouzlo, které je Vaší nedílnou součástí Vám zajistí, pokud jej budete denně používat, krásné plynutí životem, spojí Vás se všemi a se vším do Jednoty, bez které není ničeho, naplní Vás láskou a vděčností. Váš život nezůstane na „mrtvém bodu“, anebo v „bludném kruhu“. Ochrání Vás a povede k osvícení. Beze strachu, překážek a iluzí. Vnitřní klid a ticho Vám poskytnou kouzla Vašeho života žít vědomě v TADY a TEĎ. Tak poznáte, že jste jej objevili.

Mám kouzelnou hůlku a každý, koho se tou hůlkou dotknu se stane tím, kým je. Dříve či později se sám se sebou sejde a tomu nejúžasnějšímu poznání jednoduše neuteče. Zažije stav LÁSKY k sobě, a tím i ke všem Bytostem, situacím a skutečnostem ve Vesmíru.

Anebo se ztratí a žije bez kouzel…zatím.

S láskou Vaše Johanka – čarodějka I. stupně

730 total views, 0 views today