Láska v Třebenicích

30.06.2017

Milí přátelé,

znáte ten pocit, kdy se Vám během několika málo dní, někdy i několika hodin změní život? Anebo se přinejmenším pohne směrem, který už velmi, velmi nutně postrádáte a potřebujete? Stav, kdy je na Vás všeho příliš, a i když se sebevíce snažíte, ne a ne se toho všeho zbavit, ne a ne najít způsob, jak změnit chod událostí, jak se uvolnit a nabrat druhý dech? Pro mě není tato situace příliš běžná, přesto jsem jí procházela po několik posledních měsíců. Dokonce se v posledních dnech zhmotnila ve velmi nepříjemnou zkušenost v podobě setkání se se zlobou, sebestředností a vykolejeností v tom nejhrubším slova smyslu. A samozřejmě, že když se na vše díváte zpětně, rozumíte, chápete, přijímáte, děkujete a vděčíte za možnosti a dary, kterých se Vám dostává. Bouřlivě, dramaticky, pocitově smutně, dramaticky a bolestně, přesto s vděčností a láskou, o které jste začali mít obavu. Mám na mysli v sobě, ve svém nitru. Vím, co znamená, že největší tma bývá před úsvitem. Naštěstí ta „moje tma“ trvala sotva pár dní. Díky Bohu.

A pak se to stane! Přijde „cosi“, co Vás jako mávnutím kouzelného proutku vrátí k sobě, do klidu, pohody a harmonie. Přijde láska sama, a přijde čistá a v takové intenzitě, že se okamžitě rozpomenete. Jste šťastní, naplnění, a to vše bez viditelného, hmotného důvodu. O všechno v tomto Vašem stavu beznaděje se postarají zbytky naděje, kterou máte a Víra ve Vás, že vše v tomto lidském světě má smysl, že láska je všudypřítomná, i když Vám zrovna není do zpěvu. Jsem přesvědčená, že v takové situaci, jako odezva na Vaši Víru, tu, kterou máte v hloubi své Duše, se dostaví zázrak, anebo hned spousta zázraků, a že samotný Vesmír zmobilizuje všechny dostupné prostředky, aby Vám pomohl vrátit se k sobě.

Mě poslalo všeobjímající lásku snad samo Nebe a jejími jmény jsou Simonka, Ivana, Vlastička, Martinka, Verunka, Hanička, Zdenička, další Milenka v mém životě, paní Mirečka, kterou jsem roky neviděla, městečko Třebenice, Domeček U Meruněk, moje terapie a společné tvoření, všichni stálí i noví klienti, lidičky, kteří se na mě obrátili s důvěrou, láskou a vděčností. To všechno rozpustilo minulost, která mě dostávala nějak více než jindy.

A přestože nemohu opomenut Anděly v mém životě – milované děti, Janičku a Tomíka, pejska Tedíka, Vladěnku, Milenku, Irenku, Broňku, Anetku, přítele Petra, mě tolik blízkou Celestu, spousty klientů a přátel malování mandal, dnes patří toto moje poděkování Vám, nádherným ženám v Třebenicích, krásným Bytostem, které patří do mého požehnaného Bytí Tady a Teď…navždy.

S pokorou Vaše Johanka

766 total views, 0 views today