Prozření

07.09.2017

Dnes ráno jsem si přečetla úžasný článek. Tu na fb jsem dostala informace, které doslova popsaly moji realitu. Nemohu nikdy popsat, jaká úleva a klid se ve mně doslova rozprostřely a zaplnily každý kousek mojí Bytosti. A ne, že by šlo o cosi nového, jen… myslím, že jste to zažili snad všichni. Popis, anebo vysvětlení něčeho, Vám velmi známého, jsou tak přesné, že už NENÍ CO DODAT. V jednom textu, aniž se týká konkrétně Vás, se dostaví odpovědi, po kterých není dalších otázek. Pojmenování taková, že Vás nejprve mrazí, ale pak Vás postaví před Vaši realitu, přesně takovou, jaká je, bez obalu, bez příkras, suše, přesně, výstižně, neodiskutovatelně a jasně!

Prakticky nic nežádám, nic nečekám, nemám potřebu cosi dokazovat, něčeho dosahovat, někomu pochlebovat, cokoliv hodnotit, soudit, na něco si hrát, tlačit tzv. na pilu a k tomu všemu… zůstala jsem sama.

Dnes, přímo dnes se mi dostalo vysvětlení, jednoduchého a prostého, o jaký stav se tu jedná. A kdyby jen zůstalo u textu, ale okolnosti mého života nabraly obrátek, o jakých jsem neměla před několika desítkami hodin ani zdání.

Snad se mi to celé jen nezdá, snad jen moje PŘÍTOMNOST BYTÍ v TADY a TEĎ odráží a zrcadlí TO, o čem zatím JEN TUŠÍM.

Otevřete přátelé své Srdce a dívejte se skrze něj. Poskytne Vám vše, co potřebujete a zároveň Vám dodá tolik lásky a klidu, kolik si budete přát, než je sami pocítíte celou svojí Bytostí a budete jednoduše VĚDĚT…

Jana Johanka

890 total views, 0 views today