Otoky

10.09.2017

Pociťujete na svém těle přátelé permanentně, anebo třeba jen občas otoky? Vnímáte, že se Vám kolem kotníků, kolen, v podpaží, na zátylku, v oblasti břicha, anebo v obličeji znatelně zvětšil objem? Vidíte v zrcadle, že máte otoky kolem očí, pociťujete zvětšené krční mandle, anebo nemůžete sevřít dlaně? Potom si můžete být celkem jistí, že stav Vašeho lymfatického systému není v nejideálnějším stavu. Desítky různých dalších příznaků nasvědčují tomu, že odvod škodlivin z Vašeho těla vázne, a že „kanalizace“ Vašeho těla potřebuje ošetřit.

Za 14 let aktivní praxe v oblasti manuálních lymfodrenáží jsem se přesvědčila o jejích nesčetných blahodárných účincích na tok lymfy, ale i na chod vnitřních orgánů a také na psychiku klientů. Neznám šetrnější, efektnější a téměř okamžitý dopad terapie na zdraví člověka, jako v případě manuální lymfodrenáže.

Stavy, o kterých se výše zmiňuji nenastávají najednou a v mohou být předzvěstí něčeho, co posléze neinvazivně vyřešit nelze. Nečekejte prosím přátelé na zjištění, která Vám a Vašim blízkým definitivně změní životy. Zajímejte se o možnosti, které se dnes nabízejí, hledejte dobré terapeuty, žádejte své lékaře o informace a rady, buďte strůjci svého zdraví a dlouhověkosti.

Jana Johanka

944 total views, 0 views today