Čas neomezených možností

07.03.2013
Prožívám velmi zvláštní období, související podle mého s nově nastoupenou realitou po 21. prosinci 2012. Děje se prostřednictvím téměř neskutečných, dříve téměř nemožných projevů, možná přesněji řečeno zásadní změnou mého vnímání a také zesílenou schopností vnímat „tady a teď“ hmatatelněji, rychleji, uceleně a přitom mnohorozměrně. V přítomnosti prožívám nekonečné množství skutečností, idealizace ustupují kosmickou rychlostí a jejich šance na přežití, natož tak na zhmotňování se minimalizují ze dne na den.
Vnitřní omezení jako by sama ustupovala, moje možnosti tím narůstají velmi rychle, přitom zcela vědomě, bloky, které jsem si vypěstovala a bojovala s nimi, mě opouštějí a zanechávají silný pocit, že jich již netřeba… Složitosti situací a myšlenek svlékají jednu vymyšlenou vrstvu za druhou, jako když svlékáte jednotlivé vrstvy cibule a zůstává jednoduchost, nad kterou jen žasnu.
V průběhu těch několika týdnů prožívám vše daleko překotněji, jakoby zbrkleji, přitom jsem v klidu a míru, což mě ujišťuje o správnosti dění a zároveň mi bere veškeré, dříve mě tolik vlastní konání, jednání, vyjadřování se, chytračení, plánování… Jednoduše, lidově řečeno nestíhám „vymýšlet život“ – nemám šanci a Záměr Vesmíru se začíná realizovat. Tuším, že v tom právě „ON“ hraje svoji roli, protože ke mně přicházejí taková kouzla, takové bytosti, takové šance a tolik LÁSKY, že žádný jiný zdroj to není schopen zařídit.
Jak jsem před několika týdny napsala, tak se také děje – to pravé divadlo teprve přichází… a je to božská podívaná.
S vírou ve Světlo a Lásku zůstávám s Vámi.
 
Vaše Johanka

1,855 total views, 0 views today