Dnes

17.12.2012
 Už mnoho měsíců jsem si jistá, že konec roku 2012 bude nezapomenutelný, krásný a velmi důležitý v životě mém, v životech mých blízkých i v životech mnoha bytostí na této Zemi.
 
Nechodím na přednášky, nekoukám na velkofilmy o koncích a začátcích, nečtu staletá proroctví a zaručené zprávy o „konci Světa“, a přesto, anebo právě proto jsem v klidu a míru došla do těchto časů, které předčily veškerá má očekávání, resp. moje představy, a jen je mi každým okamžikem více a více jasné, že moje vnitřní radost a pocity nevyhnutelného a dokonalého dobrodružství byly vždy na místě.
 
Nikdy mě ani na okamžik nenapadlo v souvislosti s děním kolem roku 2012 něco vymýšlet, něco strojit, anebo šířit…snad až na to, že je vše v pořádku, vše je tak jak má být, že poslední, co by mělo být na pořadu jsou strach a obavy, a že vlastně všichni víme, co přijde, přesněji řečeno, že si ve svém nitru všechny potřebné informace neseme ve věčnosti sebou. Je zbytečné chtít vymyslet, odkud se ve mě uklidňující pocity a pozitivní vize berou. Na místě je v tuto chvíli jen říct, že to prostě a jednoduše vím.
 
Dnes je 17.12.2012 – pondělí, jako každé jiné, a přesto zcela ojedinělé – v mnoha srdcích je to poslední pondělí zatížené strachy, lpěním, bolestí, utrpením a očekáváním něčeho, či někoho, co nejspíše nikdy nemá přijít…( v těch ostatních, se pro změnu nestane vůbec nic, což samo o sobě nic zásadního neznamená, jen výše uvedené bude míst stále kde bydlet vesele dál a bude se radovat ze své moci)
 
…a jak to vypadá reálně? Jste šťastní, vděční za všechny a za všechno co v životě máte, těšíte se z každého okamžiku, jaksi pomalu a jistě vám nic a nikdo nevadí, ničeho a nikoho se nebojíte, čas pro vás přestává fungovat v rozsahu bylo, je a bude, ale především jste plní lásky, které máte dostatek pro sebe a pro všechny…
 
… a tak jednoduše by to nikdo z nás nevymyslel, že?

2,205 total views, 0 views today