Termíny aktivit

 

 

Milí přátelé,

blíží se konec roku 2018, kdy jsem se svými pobyty v italském Monte Porzio spolu s klienty a přáteli trávila prozatím nejvíce času. V roce 2019 jsem se vzhledem ke zkušenostem, možnostem, změnám a astrologii, která nás v nadcházejícím roce čeká, rozhodla pobyty uspořádat zcela jinak.

A vlastně to není v případě ozdravných pobytů není žádná novinka, protože tím, jak si tento můj projekt žije prakticky svůj vlastní život a vyvíjí se samovolně, nemohu říci, že by se někdy některý pobyt podobal jinému. Nese to sebou dávku adrenalinu, spousty momentů překvapení, ale pro mě samotnou a také pro všechny zúčastněné možnost prožití přítomnosti a volnosti, jsou-li toho ovšem schopni.

Můj život se ubírá směrem k Itálii už spoustu let a prázdninové pobyty budu pořádat v roce 2019 v domečcích na kopci nad Monte Porzio, deset kilometrů od moře, osmým rokem. V tom čísle je úžasná symbolika, a tak změny, které připravuji, budou měnit vše, čeho se jen dotknu a čemu se přiblížím. Je velká škoda, že lidé změny stále ještě nevítají, vědomě se z nich neradují a jen málokdy je dovedou v životě vědomě připravit. Platí potom za nepřipravenost a neochotu naplno žít   pocity a stavy bezmoci, tlaku a manipulace zvenčí. Netuším, kdy lidé přijmou možnost a právo vlastního rozhodování za své největší privilegium svého Bytí tu na Zemi.

Rok 2019 bude tedy pro zájemce a účastníky mnou pořádaných svobodných prázdnin v Tady a Teď ve znamení mnoha nových možností.
V průběhu všech pobytů budu poskytovat masáže a manuální lymfodrenáže, obojí po předchozí dohodě.

POBYTY PRO MAMINKY S DĚTMI

Vzhledem ke skutečnosti, že mě oslovují maminky s dětmi a přejí si pobytů se zúčastnit, poprvé tak učiním. V souvislostí s tím budu ráda za přítomnost  přítomný zájem někoho, kdy by se v případě potřeby o děti také staral a uchystal jim i nějaký program. V každém případě si poradíme a vzájemně vyjdeme vstříc i vzájemně mezi sebou. Vznikne tak především prostor pro odpočinek, tvoření, terapie a výše zmiňovanou ZMĚNU v životě několika maminek.

KREATIVNÍ POBYTY S TVOŘENÍM

Protože jsem v poslední době ve společnosti mnoha tvořivých, kreativních a odvážných žen, uskutečním také pobyty s tvořením, a mám na mysli intenzivním tvořením. K naší tradiční společné mandale tedy přibude tvoření, jejichž výsledky si odvezeme domů. Často se mě lidé ptají, jak mají opustit neustálé přemýšlení a jak odložit své starosti. My všichni, kteří cokoliv tvoříme víme, že cesta tvoření je zaručeným způsobem, jak se projevit, uzemnit, a především odpojit od své hlavy. Rovněž i v souvislosti s tímto zaměřením pobytu Vám nabízím možnost aktivní spoluúčasti na mém projektu. O konkrétním zaměření a případném tvoření Vás budu dostatečně včas informovat.

POBYTY S AKTIVNÍM POHYBEM

Ve chvíli, kdy je na prázdninovém pobytu nabídnut pohyb dobrovolné účasti, pasivita převládá. I přesto, že areál, jeho bezprostřední i širší okolí nabízí mnoho možností, lidem je dnes pohyb opravdu vzdálený. Když pominu blízkost moře a skutečnost, že v areálu je krásný a relativně velký bazén, možnosti zapůjčení kol, možnost hraní volejbalu, stolního tenisu, možnosti nekonečně dlouhých i kratších výletů a procházek, jako i prakticky neomezený prostor pro cvičení v zahradě, na pláži, anebo třeba na terase domu jsou většinou nevyužité. Jakmile se dohodnu na konkrétním programu s konkrétním cvičitelem, dostane každý jednotlivý pobyt svoji podobu a věřím, že pobyty se budou pohybovými aktivitami odlišovat.

POBYTY PODLE VÁS

V neposlední řadě je tu také možnost vytvořit program prázdninového pobytu podle Vás, tedy v takové kombinaci, jakou si přejete Vy sami. Není příliš podstatné, kolik relaxace, anebo pohybu, kolik mentální, anebo emocionální a tvořivé aktivity, kolik práce na sobě, či nic-nedělání si zvolíte. Je důležité vědět, co Vy sami jste schopni ve svém Srdci vytvořit, ve své hlavě dovolit a ve svém fyzickém a energetickém těle dovést do reality. A v tomto směru mě právě tato varianta pobytu zajímá nejvíce, protože již sedm let vnímám, že vědomí, je jako šafránu…

V případě zájmu a jakýchkoliv dotazů se obraťte prosím na mě.

Těším se na vše, co přijde a přijímám vše v lásce a vděčnosti.

Jana Paseková  

 

 

Jarní pobyty 2018:

26.05.2018 – 02.06.2018

02.06.2018 – 09.06.2018

Podzimní pobyty 2018:

08.09.2018 – 15.09.2018

15.09.2018 – 22.09.2018

22.09.2018 – 29.09.2018

Veškeré informace k pobytům a jejich termínům Vám poskytnu osobně, emailem, anebo telefonicky.

1,106 total views, 0 views today