Srpen

Milí přátelé,

Mám za sebou další skvělý a neopakovatelný pracovní pobyt v českém městečku Třebenice, kde pomalu, ale jistě, nabývají na obrátkách moje pracovní a osobní vztahy. A již dnes, po půl roce, vůbec nemohu říci, že práce je při mých pobytech v domečku U Meruněk prioritou. Osud mě velmi učí, o čem je život a ta forma, to mi věřte, je požehnaná.

   

Manuální lymfodrenáže obou teprve devatenáctiletých Bytůstek mě velmi uklidnila v tom, že dnes spíše mladí lidé chtějí žít zdravě a vědomě, více než lidé ve věku jejich rodičů. O samotném průběhu, účinku a dopadech samotné terapie nemluvě. Oběma mladým lidem chci i touto cestou poděkovat za moře inspirace, emocí, dobrého humoru a především odvahy „uvidět“.

  

Další terapie, které absolvovali stávající, pravidelně docházející klienti, a i úplně noví lidé, byly velmi silné a úspěšné. Týden bezprostředně před zatměním Slunce a Novem, s datem 21.8.2017 byl neskutečně intenzivní a energeticky náročný. Proto všechny aktivity, uskutečněné ve volném čase, byly opravdu potřebné. Krásný výlet s neskutečně přirozenou a konečně také uvolněnou Martinkou na Košťálov, stejně tak jako posezení v Čokolatérii, společné obědy s klienty, malinká, dvou měsíční Lilien, coby doprovod své maminky, posezení s láskyplnými přáteli, moudrou a křehkou Simonkou a nejmenovanou vládkyní klidu a porozumění Ivankou, páteční kamarádské pozvání na kafíčko Haničkou, která mi připadala opět jako kdysi, před lety v Ústí nad Labem, anebo završení celého tohoto týdne v podobě Společného malování mandal, to vše za asistence děvčete z Beskyd, Bětušky, která na sobě denně a velmi poctivě pracuje, to je jen 5 dní mého Bytí tu na Zemi v Tady a Teď. Když to celé ještě doplním skutečností, že zázraky Vesmír v průběhu týdne také nešetřil, nezbývá, než si myslet, že se mi to celé snad jenom zdá v jednom nádherném, láskyplném snu přátelé.

  

Páteční poledne rozhodlo o změně tématu společného malování mandal, ale na to, že o něm málokdy rozhoduji já sama (bez asistence Vyšší moci) jsem už zvyklá, a tak téma zaměřené pouze na 1.čakru a vše s ní spojené bylo na světě. Tvoření bylo nádherné, tentokráte obohacené o nové účastníky, a to dokonce v podobě mladého páru. O energetické, názorové i emocionální „nové“ vlivy rozhodně nouze nebyla. A tak konkrétně v mém případě, a podle sledu událostí, i u dalších účastníků našeho tvoření, se téma projevilo hned v jeho průběhu, a pokračuje prakticky bez přestávky dodnes. VÍTEJME TEDY VE HMOTĚ, ze které pravděpodobně, více či méně vědomě stále ještě odbíhám! Co proběhlo v průběhu pátečního odpoledne popisovat nebudu, mohu Vás ale ze Srdce za sebe i za všechny aktivní zájemce o naše povedená sdílení pozvat na to příští, které proběhne těsně po úplňku, v pátek 06.10.2017, opět v domečku U Meruněk.

  

V závěru Vám děkuji přátelé mojí Duše, a přeji Vám spousty darů v životě za Vaše tvoření, lásku, sdílení a účast v mém kouzelném Bytí.

Užijte si z obrázků ještě jednou všech mandal, které jsou tak krásné a jedinečné, jako Vy sami.

Jana Johanka Paseková

     

     

880 total views, 0 views today