Červen

Milí přátelé,

chci se s Vámi podělit o několik okamžiků a skutečností z našeho dalšího společného malování mandal, které probíhá většinou v úvodu mého terapeutického pobytu v Třebenicích. Tentokrát nás bylo celkem devět a byly jsme poctěny přítomností dvou nových žen, které mezi nás přišly poprvé.

Vzhledem ke skutečnosti, že do Třebenic přijedu příště za dva, anebo za tři měsíce, rozhodla jsem se pro vytvoření energetického obrázku, který by ženám pomohl v případě, že se nebudou cítit třeba nejlépe, anebo zcela zdravě, anebo jim třeba bude smutno, či toho na ně bude příliš.

V zadání zaznělo, aby myslely při malování mandaly na vše, co jim chybí, na vše, co postrádají. Přičemž bylo jen na nich, zda to budou konkrétní, anebo nekonkrétní věci. Stejně tak se do mandaly vloží třeba odvaha, zdraví, volnost, anebo prostě cokoliv, co nemám pojmenováno přesně, ale co mi prostřednictvím napojení na své nitro a na Vesmír do mandaly vstoupí tak či tak. Tento fakt se ukázal hned po malování při rozboru mandal a při společné debatě o průběhu malování, o emocích a myšlenkách, které v ženách probíhaly během kreslení. Jen sotva naleznu slova, která vyjádří atmosféru, otevřenost a zájem žen o poznání svého nitra, ale i o niterná odhalení každé další ze zúčastněných Bytostí. Snad jen mohu celý zázrak společného malování mandal v Třebenicích vyjádřit tak, že množství energie Světla a Lásky našeho společného sdílení mě doprovázela celý pracovní týden a jsou se mnou stále i tu doma v Beskydech.

Naše společné malování bylo velmi silné, velmi věcné, konstruktivní a přineslo prakticky okamžitě své krásné ovoce. Tím prakticky smysl mandaly došel svého naplnění a já jen všem ženám přeji, aby se mandalkou po další týdny více těšily, než aby ji potřebovaly v případě nouze…

V časech, kdy se život Tady a Teď projevuje prakticky nepřetržitě (v mém Bytí rozhodně), je to ale v naprostém pořádku. Stále více a více vnímám rychlost, s jakou se děje zhmotňování myšlenek, přání, poznání, pochopení, přijetí. Naše prozatím poslední společné malování mandal v Třebenicích je toho dokonalým důkazem, neboť než jsem odjela zpět domů do Beskyd, dočkala jsem se zázraků, které se zrodily právě v neděli 25.06.2017.

S láskou a vděčností Vaše Johanka

       

      

   

882 total views, 0 views today