Únor

Milí přátelé z Třebenic a okolí,

mám za sebou počáteční terapie manuálních lymfodrenáží, několika masáží, a především společného malování mandal. Po nějakém čase jsem se vrátila do Čech, konkrétně do Třebenic, abych nejspíše splnila dávné dohody s Bytostmi, které mám potkat. Začal se odvíjet čas společného tvoření, sdílení a setkání, která vzájemně ovlivní naše rozhodování, naše cesty, naše životy.

Manuální lymfodrenáže proběhly ve znamení Víry, naděje a otevřenosti a jsem vděčná za obě dvě ženy, které snad bytostně pocítí klid, harmonii a radost, pro které si přišly, a které si odnesly. A snad si i zvědomily svoji krásu, dobrotu, odvahu a další dary, se kterými zvládají své životy, jak nejlépe dovedou. Pevně v to věřím, a přeji oběma lehké Bytí v TADY a TEĎ.

Masáže proběhly s dávnými klienty i s několika novými a věřím, že můj spíše léčebný přístup, doplněný otevřenou komunikací všem vyhověl.

16939433_1410226412352715_5891987074338882565_n  Mandala_Třebenice_01   Mandala_Třebenice_02

 Mandala_Třebenice_03  Mandala_Třebenice_05  Mandala_Třebenice_06

Mandala_Třebenice_08  Mandala_Třebenice_09  Mandala_Třebenice_10

Společné malování mandal proběhlo hned na poprvé velmi intenzivně a počet devíti zúčastněných považuji za krásný počátek. Sešli jsme se opravdu v různorodé sestavě, a hned od počátku jsme naplno pracovali. Tvoření ve skupině doprovázely emoce, výměny názorů, množství energie a mnohá poznání přesně tak, jak je potřeba a jak jedině skupinová práce tohoto druhu splní svůj účel. Jsem si jistá, že počáteční obavy z nového, ale i ze zjištěných skutečností časem pominou, pocity jakési mentální a emocionální „nahoty“ před ostatními se rozplynou a zůstane časem ryzí chuť tvořit, sdílet a otevřeně vyjadřovat sebe sama, vzájemně, i celek. Po téměř tříleté spolupráci a tvoření se skupinou na Moravě, o to více teď už s možností porovnání s nově vzniklou skupinkou tu v Třebenicích VÍM, že tento nenápadný projekt má nesmírný dopad a dosah na každou zúčastněnou Bytost.

Všechny Vás tímto úvodním psaním zvu na kteroukoliv aktivitu, provozovanou v domečku U meruněk v Třebenicích, anebo na Moravě a v neposlední řadě v Itálii, kde pracuji již šestým rokem. Budu rovněž vděčná za názory a reakce tu na mých webových stránkách a za sdílení Vašich zkušeností mezi Vašimi přáteli a blízkými.

S láskou a vděčností Jana Paseková, Vaše Johanka

1,008 total views, 0 views today